- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
Item 1 of 3




Med Deltaco USB-C 2.0 opladningskablet får du hurtig og sikker opladning af alle dine USB-C enheder. Med understøttelse af hele 240W effekt kan du nemt oplade alt fra smartphones til bærbare computere. Kablet har en længde på 1 meter, hvilket giver god rækkevidde både derhjemme og på kontoret. Perfekt til dem, der ønsker et pålideligt kabel til alle USB-C enheder - og det har selvfølgelig en høj overførselshastighed på op til 480 Mbps.
| Produkttype: | Opladningkabel |
|---|---|
| Varemærke: | DELTACO |
| Farve: | Sort |
| Kabellængde: | 1 m |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 240 W |
| Kontakt til enhed: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |
Med Deltaco USB-C 2.0 opladningskablet får du hurtig og sikker opladning af alle dine USB-C enheder. Med understøttelse af hele 240W effekt kan du nemt oplade alt fra smartphones til bærbare computere. Kablet har en længde på 1 meter, hvilket giver god rækkevidde både derhjemme og på kontoret. Perfekt til dem, der ønsker et pålideligt kabel til alle USB-C enheder - og det har selvfølgelig en høj overførselshastighed på op til 480 Mbps.
| Produkttype: | Opladningkabel |
|---|---|
| Varemærke: | DELTACO |
| Farve: | Sort |
| Kabellængde: | 1 m |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 240 W |
| Kontakt til enhed: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |