- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
Item 1 of 3




Oplad hurtigt og sikkert med Deltaco USB-C 2.0-opladerkablet, der understøtter op til 240W, perfekt til at holde dine USB-C-enheder kørende hver dag. Kablet er 2 meter langt, hvilket giver dig større fleksibilitet derhjemme, på arbejdet eller på farten. Da kablet følger USB 2.0-specifikationen, er det optimeret til opladning og datatrafik, men ikke til lyd og video (Alt Mode). Med 480 Mbps dataoverførsel får du også en stabil forbindelse, når du synkroniserer filer mellem enheder.
| Produkttype: | Opladningkabel |
|---|---|
| Varemærke: | DELTACO |
| Farve: | Sort |
| Kabellængde: | 2 m |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 240 W |
| Kontakt til enhed: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |
Oplad hurtigt og sikkert med Deltaco USB-C 2.0-opladerkablet, der understøtter op til 240W, perfekt til at holde dine USB-C-enheder kørende hver dag. Kablet er 2 meter langt, hvilket giver dig større fleksibilitet derhjemme, på arbejdet eller på farten. Da kablet følger USB 2.0-specifikationen, er det optimeret til opladning og datatrafik, men ikke til lyd og video (Alt Mode). Med 480 Mbps dataoverførsel får du også en stabil forbindelse, når du synkroniserer filer mellem enheder.
| Produkttype: | Opladningkabel |
|---|---|
| Varemærke: | DELTACO |
| Farve: | Sort |
| Kabellængde: | 2 m |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 240 W |
| Kontakt til enhed: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |