- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
Item 1 of 3
NEXTBATT GaN Ultra 65W hurtigopladeren er designet til at give hurtig og effektiv opladning af flere enheder med sine dobbelte USB-C- og enkelt USB-A-porte. Denne kompakte oplader bruger GaN-teknologi og tilbyder forbedret energieffektivitet og termisk styring, samtidig med at den leverer op til 65W udgangseffekt – perfekt til smartphones, tablets og bærbare computere. Den inkluderer et holdbart 1,2 m USB-C til USB-C-kabel med 100W kapacitet, hvilket giver pålidelig og sikker opladning. Denne kompakte og rejsevenlige oplader er perfekt til brugere, der har brug for hurtige og alsidige strømløsninger til arbejde, rejser eller hverdagsbrug.
Funktioner:
| Produkttype: | Mobiloplader |
|---|---|
| Varemærke: | NEXTBATT |
| Farve: | Sort |
| Kabellængde: | 1.2 m |
| Ampere: | 3 A |
| Effekt: | 100 W |
| Ladeport: | USB-A, USB-C |
| Antal udgange: | 2x USB C, 2 x USB C, 1 x USB-A, 1x USB-A |
| Kontakt til enhed: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |
NEXTBATT GaN Ultra 65W hurtigopladeren er designet til at give hurtig og effektiv opladning af flere enheder med sine dobbelte USB-C- og enkelt USB-A-porte. Denne kompakte oplader bruger GaN-teknologi og tilbyder forbedret energieffektivitet og termisk styring, samtidig med at den leverer op til 65W udgangseffekt – perfekt til smartphones, tablets og bærbare computere. Den inkluderer et holdbart 1,2 m USB-C til USB-C-kabel med 100W kapacitet, hvilket giver pålidelig og sikker opladning. Denne kompakte og rejsevenlige oplader er perfekt til brugere, der har brug for hurtige og alsidige strømløsninger til arbejde, rejser eller hverdagsbrug.
Funktioner:
| Produkttype: | Mobiloplader |
|---|---|
| Varemærke: | NEXTBATT |
| Farve: | Sort |
| Kabellængde: | 1.2 m |
| Ampere: | 3 A |
| Effekt: | 100 W |
| Ladeport: | USB-A, USB-C |
| Antal udgange: | 2x USB C, 2 x USB C, 1 x USB-A, 1x USB-A |
| Kontakt til enhed: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |