- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
Item 1 of 3
USB-C kabel fra SiGN med vinklet stik. Med dette kabel kan du bruge din mobiltelefon mere bekvemt, mens du oplader. Den vinklede kontakt er ikke i vejen, når du bruger din mobiltelefon. Kablet er desuden udstyret med en LED-indikator, der tydeligt viser, hvornår telefonen oplades.
Dette kabel er beklædt med slidstærkt, flettet nylon, der beskytter kablets følsomme ledere. Den vinklede kontakt er praktisk til mobilbrug, men den er også skånsom for mobilens sårbare ladeport, så den holder længere.
Kablet er CE-mærket og overholder dermed de sikkerhedsforskrifter, der gælder i EU.
| Produkttype: | Opladningkabel |
|---|---|
| Varemærke: | SiGN |
| Farve: | Sort |
| Kabellængde: | 1 m |
| Ampere: | 2.1 A |
| Effekt: | 12 W |
| Kontakt til enhed: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-A 1 |
USB-C kabel fra SiGN med vinklet stik. Med dette kabel kan du bruge din mobiltelefon mere bekvemt, mens du oplader. Den vinklede kontakt er ikke i vejen, når du bruger din mobiltelefon. Kablet er desuden udstyret med en LED-indikator, der tydeligt viser, hvornår telefonen oplades.
Dette kabel er beklædt med slidstærkt, flettet nylon, der beskytter kablets følsomme ledere. Den vinklede kontakt er praktisk til mobilbrug, men den er også skånsom for mobilens sårbare ladeport, så den holder længere.
Kablet er CE-mærket og overholder dermed de sikkerhedsforskrifter, der gælder i EU.
| Produkttype: | Opladningkabel |
|---|---|
| Varemærke: | SiGN |
| Farve: | Sort |
| Kabellængde: | 1 m |
| Ampere: | 2.1 A |
| Effekt: | 12 W |
| Kontakt til enhed: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-A 1 |