- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
Item 1 of 3

Global GTX30CL er et pålideligt og højtydende AGM-batteri 12V 30Ah, lavet af materialer af høj kvalitet. Den avancerede AGM-teknologi gør batteriet vedligeholdelsesfrit og fuldstændig lækagesikkert. Fleksibelt design tillader montering i flere positioner, ikke kun lodret.
Bruge:
- Motorcykler
- ATV køretøjer
- Quads
- Snescootere
- Terrængående køretøjer
- Jetski
- Erhvervskøretøjer
Rabatkoder gælder ikke for dette produkt!
| Spænding: | 12 V |
|---|---|
| Varemærke: | Global |
| Batteritype: | AGM |
| Vægt: | 9,43 Kg |
| Kapacitet: | 30 Ah |
| Bredde: | 126 |
| Højde: | 190 mm |
| Koldstartsstrøm CCA: | 400 |
| Længde: | 166 mm |
Global GTX30CL er et pålideligt og højtydende AGM-batteri 12V 30Ah, lavet af materialer af høj kvalitet. Den avancerede AGM-teknologi gør batteriet vedligeholdelsesfrit og fuldstændig lækagesikkert. Fleksibelt design tillader montering i flere positioner, ikke kun lodret.
Bruge:
- Motorcykler
- ATV køretøjer
- Quads
- Snescootere
- Terrængående køretøjer
- Jetski
- Erhvervskøretøjer
Rabatkoder gælder ikke for dette produkt!
| Spænding: | 12 V |
|---|---|
| Varemærke: | Global |
| Batteritype: | AGM |
| Vægt: | 9,43 Kg |
| Kapacitet: | 30 Ah |
| Bredde: | 126 |
| Højde: | 190 mm |
| Koldstartsstrøm CCA: | 400 |
| Længde: | 166 mm |