- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
Item 1 of 3





Ekstrem hurtigoplader til Samsung Galaxy S26 med USB-C-kabel 45W PD - Hvid
Højkvalitets og kraftfuld Samsung 45W PD USB-C rejseoplader, der oplader dine enheder lynhurtigt. Langt 2 meter USB-C kabel medfølger.
Funktioner:
Kompatibel med:
| Produkttype: | Mobiloplader |
|---|---|
| Varemærke: | SiGN |
| Kabellængde: | 2 m |
| Ampere: | 3 A |
| Effekt: | 45 W |
| Ladeport: | USB-C |
| Antal udgange: | 2x USB-C |
| Kontakt til enhed: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |
Ekstrem hurtigoplader til Samsung Galaxy S26 med USB-C-kabel 45W PD - Hvid
Højkvalitets og kraftfuld Samsung 45W PD USB-C rejseoplader, der oplader dine enheder lynhurtigt. Langt 2 meter USB-C kabel medfølger.
Funktioner:
Kompatibel med:
| Produkttype: | Mobiloplader |
|---|---|
| Varemærke: | SiGN |
| Kabellængde: | 2 m |
| Ampere: | 3 A |
| Effekt: | 45 W |
| Ladeport: | USB-C |
| Antal udgange: | 2x USB-C |
| Kontakt til enhed: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |