- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
Item 1 of 3
Nitecore POCKET 5 er en ultratynd og kompakt powerbank med 5000 mAh kapacitet, nu i en stilren grå farve. Perfekt til daglig brug og opladning på farten.
Det indbyggede USB-C-kabel gør det nemt at oplade uden ekstra kabler og er kompatibelt med både iPhone og Android.
Den magnetiske funktion gør det muligt at fastgøre powerbanken direkte på kompatible enheder for stabil opladning. Det slanke design gør den nem at have med overalt.
Powerbanken er IPX7-klassificeret og tåler vandstænk og kortvarig nedsænkning. Flere beskyttelsesfunktioner sikrer tryg brug.
Egenskaber:
Specifikationer:
| IP-klasse: | IPX7 |
|---|---|
| Produkttype: | Powerbank |
| Varemærke: | Nitecore |
| Farve: | Grå |
| Mål: | 102 x 70 x 9 mm |
| Kapasitet: | 5000 mAh |
| Ladeport: | USB-C |
| Vægt: | 125 g |
Nitecore POCKET 5 er en ultratynd og kompakt powerbank med 5000 mAh kapacitet, nu i en stilren grå farve. Perfekt til daglig brug og opladning på farten.
Det indbyggede USB-C-kabel gør det nemt at oplade uden ekstra kabler og er kompatibelt med både iPhone og Android.
Den magnetiske funktion gør det muligt at fastgøre powerbanken direkte på kompatible enheder for stabil opladning. Det slanke design gør den nem at have med overalt.
Powerbanken er IPX7-klassificeret og tåler vandstænk og kortvarig nedsænkning. Flere beskyttelsesfunktioner sikrer tryg brug.
Egenskaber:
Specifikationer:
| IP-klasse: | IPX7 |
|---|---|
| Produkttype: | Powerbank |
| Varemærke: | Nitecore |
| Farve: | Grå |
| Mål: | 102 x 70 x 9 mm |
| Kapasitet: | 5000 mAh |
| Ladeport: | USB-C |
| Vægt: | 125 g |