- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
Item 1 of 3

Enkelt USB-C hurtigopladningsadapter, effekt op til 30W. Bred kompatibilitet, velegnet til Bluetooth-hovedtelefoner, telefoner, tablets og bærbare computere. Med overstrømsbeskyttelse, overspændingsbeskyttelse, kortslutningsbeskyttelse og brandsikker beskyttelse, sikker at bruge. Oplader med mindre varme, højere effektivitet. Kompakt og holdbar, nem at bære. Leveres med et SiGN hurtigopladningskabel med USB-C i begge ender.
USB-C PD og QC
Oplad med rekordhastigheder med både USB-C PD og Qualcomm Quick Charge 3.0. Med understøttelse af begge hurtigopladningsteknologier er USB-kablet klar til fremtiden.
Funktioner:
| Produkttype: | Mobiloplader |
|---|---|
| Varemærke: | SiGN |
| Kabellængde: | 2 m |
| Ampere: | 3 A |
| Effekt: | 30 W |
| Ladeport: | USB-C |
| Antal udgange: | 1x USB-C |
| Kontakt til enhed: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |
Enkelt USB-C hurtigopladningsadapter, effekt op til 30W. Bred kompatibilitet, velegnet til Bluetooth-hovedtelefoner, telefoner, tablets og bærbare computere. Med overstrømsbeskyttelse, overspændingsbeskyttelse, kortslutningsbeskyttelse og brandsikker beskyttelse, sikker at bruge. Oplader med mindre varme, højere effektivitet. Kompakt og holdbar, nem at bære. Leveres med et SiGN hurtigopladningskabel med USB-C i begge ender.
USB-C PD og QC
Oplad med rekordhastigheder med både USB-C PD og Qualcomm Quick Charge 3.0. Med understøttelse af begge hurtigopladningsteknologier er USB-kablet klar til fremtiden.
Funktioner:
| Produkttype: | Mobiloplader |
|---|---|
| Varemærke: | SiGN |
| Kabellængde: | 2 m |
| Ampere: | 3 A |
| Effekt: | 30 W |
| Ladeport: | USB-C |
| Antal udgange: | 1x USB-C |
| Kontakt til enhed: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |