- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
Item 1 of 3





SiGN Extreme Hurtigoplader USB-C PD & USB-C til Lightning-kabel MFI 1m, 20W
Kraftig vægoplader og USB-C til Lightning MFI-kabel fra SiGN med 20W strøm. Strømadapteren understøtter hurtigopladning med USB-C PD og kan blandt andet hurtigoplade iPhone 8 eller nyere modeller.
Til iPhone 12 og iPhone 13-serien
Vægopladeren er udstyret med et USB-C-stik og har det samme stik som det opladningskabl, der medfølger ved køb af iPhone 12- eller iPhone 13-serien. Med 20 W strøm og USB-C PD kan du oplade 50 % af iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro og iPhone 12 Pro Max, iPhone 13 Mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro og iPhone 13 Pro Max på bare 30 minutters opladning.
Sammen med USB-C til Lightning-kablet, der er MFI-certificeret og også har en effekt på 20W, kan du oplade din iPhone 13 med rekordhastighed.
Funktioner :
| Produkttype: | Mobiloplader |
|---|---|
| Varemærke: | SiGN |
| Farve: | Hvid |
| Kabellængde: | 1 m |
| Ampere: | 3 A |
| Effekt: | 20 W |
| Ladeport: | USB-C |
| Antal udgange: | 1 x USB-C, 1x USB-C |
| Kontakt til enhed: | Lightning |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |
SiGN Extreme Hurtigoplader USB-C PD & USB-C til Lightning-kabel MFI 1m, 20W
Kraftig vægoplader og USB-C til Lightning MFI-kabel fra SiGN med 20W strøm. Strømadapteren understøtter hurtigopladning med USB-C PD og kan blandt andet hurtigoplade iPhone 8 eller nyere modeller.
Til iPhone 12 og iPhone 13-serien
Vægopladeren er udstyret med et USB-C-stik og har det samme stik som det opladningskabl, der medfølger ved køb af iPhone 12- eller iPhone 13-serien. Med 20 W strøm og USB-C PD kan du oplade 50 % af iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro og iPhone 12 Pro Max, iPhone 13 Mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro og iPhone 13 Pro Max på bare 30 minutters opladning.
Sammen med USB-C til Lightning-kablet, der er MFI-certificeret og også har en effekt på 20W, kan du oplade din iPhone 13 med rekordhastighed.
Funktioner :
| Produkttype: | Mobiloplader |
|---|---|
| Varemærke: | SiGN |
| Farve: | Hvid |
| Kabellængde: | 1 m |
| Ampere: | 3 A |
| Effekt: | 20 W |
| Ladeport: | USB-C |
| Antal udgange: | 1 x USB-C, 1x USB-C |
| Kontakt til enhed: | Lightning |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |