- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
- 30 dages returret!
- Gratis fragt over 299,-
- Hurtig levering!
Item 1 of 3


SiGN Extreme Hurtigoplader med USB-C til USB-C Kabel, SuperCharge, 1m - Hvid
Højkvalitetskabel og effektiv vægoplader fra SiGN, der giver dig mulighed for at oplade din enhed på rekordtid!
Med denne duo af kabel og PD-oplader kan du hurtigt oplade din mobil eller anden enhed med USB-C-stik. Kablet er kompatibelt med Power Delivery (PD) og Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC) og betyder, at du kan oplade 50% af batteriet på bare 30 minutter. Udover at oplade din enhed hurtigt kan du også synkronisere ved at tilslutte den til en Mac eller PC med USB-C- eller Thunderbolt 3-port. Der kræves ingen ekstra adapter.
Oplad din enhed med USB-C Power Delivery og oplev hurtig opladning som aldrig før takket være vægopladeren, der understøtter hurtig opladning og selvfølgelig er CE-mærket!
Funktioner USB-C-kabel :
Funktioner PD-oplader:
| Produkttype: | Mobiloplader |
|---|---|
| Varemærke: | SiGN |
| Farve: | Hvid |
| Kabellængde: | 1 m |
| Ampere: | 3 A |
| Effekt: | 18 W |
| Ladeport: | USB-C |
| Antal udgange: | 1x USB-C, 1 x USB-C |
| Kontakt til enhed: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |
SiGN Extreme Hurtigoplader med USB-C til USB-C Kabel, SuperCharge, 1m - Hvid
Højkvalitetskabel og effektiv vægoplader fra SiGN, der giver dig mulighed for at oplade din enhed på rekordtid!
Med denne duo af kabel og PD-oplader kan du hurtigt oplade din mobil eller anden enhed med USB-C-stik. Kablet er kompatibelt med Power Delivery (PD) og Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC) og betyder, at du kan oplade 50% af batteriet på bare 30 minutter. Udover at oplade din enhed hurtigt kan du også synkronisere ved at tilslutte den til en Mac eller PC med USB-C- eller Thunderbolt 3-port. Der kræves ingen ekstra adapter.
Oplad din enhed med USB-C Power Delivery og oplev hurtig opladning som aldrig før takket være vægopladeren, der understøtter hurtig opladning og selvfølgelig er CE-mærket!
Funktioner USB-C-kabel :
Funktioner PD-oplader:
| Produkttype: | Mobiloplader |
|---|---|
| Varemærke: | SiGN |
| Farve: | Hvid |
| Kabellængde: | 1 m |
| Ampere: | 3 A |
| Effekt: | 18 W |
| Ladeport: | USB-C |
| Antal udgange: | 1x USB-C, 1 x USB-C |
| Kontakt til enhed: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |